Sipariş ve Prim Ödemeleri

HuncaLife Ödeme Kanalları
HuncaLife Ödeme Kanalları

Hunca Life Ürün Siparişleriniz : 
Siparişlerinizi Sizin için özel olarak hazırlanmış ve tasarlanmış sayfanızdan, Faksla ya da telefonla verebilir ve siparişlerinizi Banka Havalesi,  Kredi Kartı, Kapıda Ödeme (Nakit veya Kredi Kartı İle) veya Açık Hesap Yöntemi ile ödeme imkanına sahipsiniz. 

Bizzat kendiniz HuncaLife ofisine giderek şahsen vereceğiniz siparişlerinizde, nakit, banka havalesi, açık hesap ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Ödemelerde kullanacağınız kredi kartının Hunca Life sisteminde kayıtlı temsilci kimse o kişiye ait olmalıdır.
Hunca life resmi web sitesi üzerinden hunca life online siparişte vereceğiniz siparişlerinizde nakit, banka havalesi ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Kayıtlı adresinize gönderilmesini istediğiniz tüm siparişleriniz de  kapıda ödeme sistemini de kullanabilirsiniz.
Huncalife  resmi web sitesinde yer alan üye işlemleri bölümü, huncalife sipariş verme ve huncalife ürünleri satın alma işlemlerinizi kolay bir hale getirmek için ve de aktivasyon işlemlerinizi online olarak takip edebilmeniz için hazırlanmıştır. Kendi güvenliğiniz için, Hunca Life resmi web sitesi kullanıcı adınızı, şifrenizi ve benzeri kişisel bilgilerinizi 3. Kişiler ile  paylaşmayınız ve yazılı olarak tutmayınız. Ayrıca hiç kimseye şifrenizi e-posta olarak bildirmeyiniz ve toplum içinde şifrenizi girerken, kimsenin görmemesine dikkat ediniz.

Primlerimi Ne Zaman ve Nasıl Alırım?

Hunca Life Temsilcileri, huncalife kazanç planı doğrultusunda  hak ettikleri primlerini, yasal kesintiler yapıldıktan sonra takip eden  takvim ayının 15’inde (ya da 15’ini takip eden ilk iş günü) Hunca life network marketing sisteminde kayıtlı olan banka hesaplarına havale yoluyla aktarılır.
Prim ödemeleriniz ile  ilgili her türlü sorunuz için Huncalife Müşteri Hizmetlerine başvurabilirsiniz.
Huncalife Müşteri Hizmetleri Birimimizi aramadan evvel mutlaka bunları kontrol ediniz:
– HuncaLife Temsilci Numaranız
-Sistemimizde kayıtlı  Banka Bilgileriniz

Banka Ödemeleriniz için Hesap Numaralarımızı yukarıdadır. Çok kısa bir süre sonra bu alanda göreceksiniz.

UNUTMAYIN!…

HuncaLife ‘ta Her şey bizim için.

Teşekkürler Hunca Life.
SAĞLIĞINIZA…
MUTLULUĞUNUZA…
GÜZELLİĞİNİZE…