Sıkça Sorulan Sorular

HuncaLife Temsilcisi olmadan önce merak ettiğiniz soruları burada cevaplamaya çalıştık.
HuncaLife Hakkında sık sorulan sorular.  Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa sayfanın altından sorunuzu gönderebilirsiniz.
Hunca Life Kimdir?
Hunca Life Hunca Kozmetik firmasının kurduğu bir network marketing (doğrudan satış) markasıdır. Ürünleri alıp belli bir kâr ile satabilir,  veya ekibinizin satışlarından prim alabilir , liderlik primleri ile ek kazançlar elde edebilirsiniz.
1:Hunca Life Temsilcisi olmak için şartlar nedir?
Hunca life Temsilcisi veya özel müşterisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak,TC vatandaşı olmak veya yabancı uyruklu iseniz türkiyede çalışabilir belgesi gerekmektedir.
2:Hunca Life’a direk kayıt olabilirmiyim?
Hunca Life’a sponsorsuz kayıt olamazsınız.Hunca Life network marketing sistemini bu şekilde ayarladığı için her temsilcinin altına kaydolmak zorundadır. Ancak Kayıt olmak için herhangi bir hunca life temsilcisi tanımıyorsanız,Hunca Life size sponsor bulma konusunda ‘’Random Kayıt Sistemi’’ile Yardımcı olacaktır.
3:Random Kayıt sistemi nedir?
Otomatik kayıt dağıtma sistemidir.Örneğin Hunca Life temsilcisi olmak için şirket formunu doldurdunuz, Hunca life sizi bazı kriterleri  gözeterek  en uygun sponsorun  altına atayacaktır.
4:Hunca Life Temsilci Başvurusunu nasıl yaparım?
Hunca Life temsilci başvurusunu eksiksiz doldurarak ıslak imzalı Kayıt formunu  Hunca Life genel merkezine göndererek veya fax yoluyla ulaştırarak kaydınızı başlatabilirsiniz.
Hunca Life’a  İnternet üzerinden online olarak temsilci kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz.
Üye olmak için hunca life üyelik için lütfen tıklayın.
5:Kargo ücreti ödememek için ne kadar sipariş girmeliyim?
Hunca Life’da , hunca life kataloğundan temsilci fiyatlarıyla 120 TL’yi geçen siparişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. 120 TL altında kalan siparişler için kargo sıfırlama ürünü vardır. Bu ürünü alarak ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.
6:Kargo Sıfırlama ürünü nedir?
Kargo sıfırlama ürünü hunca life’ın belirlemiş olduğu üründür. Hunca Life bunu belli dönemlerde belirler örneğin Zeytin özlü el kremi olabilir. Bu ürünü sepetinize eklediğinizde siparişiniz 120 TL altında kalsada kargo  ücreti ödemezsiniz.
7:Ödeme seçenekleri nelerdir?
Hunca Life siparişlerinizi Kredi kartı,banka havalesi,ptt ödemesi ve kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz. Açık hesap belgelerini doldurup şirket merkezine gönderdiğiniz takdirde size 300TL.lık bir açık hesap tanımlaması yapılır. Bunun ödeme süresi 15 gün sonradır. Hunca life geniş ödeme seçenekleri ile size en iyi alışverişi sunuyor.
8:Ödemelerimi nereye  yapacağım?
Banka ve ptt ödemeleriniz Hunca Life resmi web sitesinden siparişinizi tamamlarken karşınıza gelecek olan hesap numaralarına ödeme yapabilirsiniz.
9:Hunca Life Siparişlerimi kapıda nasıl ödeyebilirim?
Hunca Life’da ödemelerinizi kapıda  yapabilirsiniz. Ancak bu hizmet kargo şirketinin bir hizmeti olduğu için bedeli 8.5TL’dir. Bu bedeli ödememek için Hunca life’ın belirlemiş olduğu kapıda ödeme sıfırlama ürününü sepetinize eklemeniz yeterli olacaktır.
10:Banka havalesi ile ödeme yaptığımda ne kadar ücret öderim?
Hunca Life temsilcisi olduğunuzu söyleyerek ve Hunca Kozmetik adına ödemeye yapacağınızı beyan ederek Türkiye’nin her yerinden Akbank ve Yapı Kredi şube ve veznelerinden yapacağınız ödemelerde hiçbir ücret ödemezsiniz.
11:Primlerimi ne zaman ve nasıl alırım?
Hunca Life’da bir takvim ayı içinde ekibinizle birlikte yapmış olduğunuz toplam cironuz o ayki kazancınızı belirler.Takip eden ayın 15. günü hunca life hakettiğiniz priminizi önceden verdiğiniz banka hesap numaranıza yasal kesintilerden sonra kalan kısmı ile ödemeyi yapar.
12:Ürün iade kuralları nelerdir?
Hunca Life Temsilcisi kargoyu kargo yetkilisinden teslim alırken, öncelikle kargo personelini bekletmeli, koli içerisindeki ürünleri faturası ile karşılaştırmalı, eksik/kırık ya da ayıplı ürün olup olmadığı konusunda kontrol ederek teslim alması gerekmektedir. Eğer eksik, kırık ya da ayıplı ürün varsa kargo yetkilisinin yanında tutanak tutulmalı ve imzalatılmalıdır. Aksi halde, tutanak tutulmamış eksik veya kırık ürün iade talepleri maalesef gerçekleştirilemeyecektir. Temsilci İade Talep Formu doldurularak, satış sözleşmesi, fatura ve iade edilecek ürün ile birlikte tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Özel Müşteri İçin İade Talep Formu, fatura ve iade edilecek ürün ile birlikte tarafımıza iletmesi gerekmektedir. Cayma iade hakkı 7 gün, Fatura ve paketleme hatası 8 gün, Ayıplı mal iade hakkı 30 gündür.
13:HuncaLife ürünleri doğal mıdır?
HuncaLife saç ve cilt bakım ürünlerinde Paraben, Parafin, SLES, SLS yok. Ancak, hiç Bir renkli kozmetik ürünün %100 doğal olduğu söylenemez. Bir ürünün ürün haline gelebilmesi için az da olsa kimyasal madde kullanılması gerekmektedir. Önemli olan kimyasalları sentetik ve zararsız olmasıdır. Renklendirme ve ürün içeriğinde %100 doğal olan maddeler kullanılmıştır. Bunlar; Silis, Çinko Oksit, Demir Oksitler, Ametist Tozu (Laboratuar ortamında üretilen, doğada var olmayan kimyasallar)
 
 
Aklınızdaki diğer soruları aşağıdaki form ile sorabilirsiniz.

Hunca Life ile Bol Kazançlar !

UNUTMAYIN!…

HuncaLife ‘ta Her şey bizim için.

Teşekkürler Hunca Life.
SAĞLIĞINIZA…
MUTLULUĞUNUZA…
GÜZELLİĞİNİZE…