Hunca Life Hakkında

Hunca Life 2011 Ekim ayında Hunca Kozmetik ‘ in kurduğu bi network marketing(doğrudan satış ve ağ) sistemidir . Hunca şirketi Türkiye’de kozmetik alanında 1952 yılından beri hizmet vermekte olup ; Jagler, Carmina, She, Equal gibi bilindik parfümeri markalarının sahibidir.  Hunca Life ile network marketing(doğrudan satış ve ağ) pazarına giriş yapan Hunca , network marketing(doğrudan satış ve ağ) alanına büyük önem ve destek veriyor. Halen piyasada önemli bir yeri olan Hunca Kozmetik , yakın zamanda network marketing alanında da önemli yerler alacaktır.
HuncaLife, her ay katalog çıkarıyor . Ertesi ayın başından itibaren de bir sonraki ayın kataloğu gönderilmeye başlanıyor. Yani iki katalog ile çalışmanın güzelliğiniz yaşıyoruz. Ve hunca life katalogların her birinde sürekli ürün artışı , ürünlerde yenilik ekleniyor. Gelişime açık bir kadrosuyla sürekli çalışan Hunca Life piyasadaki güçlü rakipleri karşısında yerini aldı ve gücünü hissettirdi. Hunca Life diğer kozmetik markaları karşısında , üyelerine büyük destek ve ilgi veren temsilcileri ile önemli avantaj sağlıyor.  Hunca Kozmetik ‘in kozmetik üretiminden yararlandığı için ürünleri çok kaliteli üretiliyor. Fransa’dan özel esanslar ile üretilen parfümleri ile farkını ortaya koyuyor.
Hunca Life, sadece parfümeri değil kişisel bakım ürünlerine de büyük önem veriyor. Bir kişinin sağlıklı ve güzel bakımı için gerekli ürünler Hunca Life kataloglarında mevcut. Bu ürün çeşitliliği sayesinde temsilcileri pazarda satış yaparken ve tanıtım yaparken büyük avantaja sahip oluyorlar.
Hunca Life , her ay yayınladığı kataloglarını internetten hunca life online katalog şeklinde yayınlıyor. Bu sitede her zaman güncel şekilde bulabileceğiniz Hunca Life online katalog ile istediğiniz ürüne bir tık ile ulaşabileceksiniz.
Hunca Life hakkındaki üyelik , ödeme ve sipariş , kazanç planı gibi konuları sitemizin diğer bölümlerinde açıklıyoruz.