Araba Planı

HuncaLife Kariyer Planı
HuncaLife Kariyer Planı

HuncaLife Araba Planı

HuncaLife, gelmiş geçmiş tüm network marketing şirketlerinin içerisinde temsilcisine en kolay araç desteği sağlayan firma olma ünvanını koruyor. Bir HuncaLife temsilcisi ister tek başına, ister ekibiyle 6000 Hunca Puana (HP) ulaştığı takdirde ALTIN TEMSİLCİ ünvanını alıp %24 prim almaya hak kazanır. (1 HP = 1.50TL + KDV ise temsilci 9000TL + KDV ile bu prim yüzdesine ulaşabilmektedir.)
Safir Temsilci Araba Planı
Safir Temsilci Araba Planı

HuncaLife, temsilcilerine 3 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 3000HP şartıyla) SAFİR TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 3.000TL ödül vermektedir. Temsilci Safirliğini izleyen ayı da Safir kariyerinde tamamladığı takdirde seviyesini koruduğu müddetçe Renault Clio kullanım hakkını elde eder.
Zümrüt Temsilci Araba Planı
Zümrüt Temsilci Araba Planı

 
Huncalife, temsilcilerine 6 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 2000HP şartıyla) ZÜMRÜT TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 6.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe  Renault Fluence  kullanım hakkını elde eder.
Yakut Temsilci Araba Planı
Yakut Temsilci Araba Planı

Huncalife, temsilcilerine 9 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 1000 HP şartıyla, yani sadece aktiflik zorunluluğu vardır) YAKUT TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 9.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe Peugeot 508  kullanım hakkını elde eder.
Elmas Temsilci Araba Planı
Elmas Temsilci Araba Planı

Huncalife, temsilcilerine 12 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (HİÇ BİR YAN ŞART ARANMAZ. AKTİFLİK YAPMAK ZORUNLU DEĞİLDİR) ELMAS TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 12.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe 2012 model Mercedes C180 kullanım hakkını elde eder.
Yıldız Lider Araba Planı
Yıldız Lider Araba Planı

 
2 Yıldız Lider Araba Planı
2 Yıldız Lider Araba Planı

 
3 Yıldız Lider Araba Planı
3 Yıldız Lider Araba Planı

 
Çalışmak sizden gönlünüze göre arabalar HuncaLife’tan size.
Hiç bir yerde 30000 TL ciro ile 40000 TL değerinde bir otomobilin kullanım hakkını veren bir şirket bulabilir misiniz?
HuncaLife’da Her şey bizim için.
Teşekkürler HuncaLife.

SAĞLIĞINIZA…
MUTLULUĞUNUZA…
GÜZELLİĞİNİZE…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir