Araba Planı

                             HuncaLife Lider Araç Programı

HuncaLife Araba Planı

HuncaLife, gelmiş geçmiş tüm network marketing şirketlerinin içerisinde temsilcisine en kolay araç desteği sağlayan firma olma ünvanını koruyor. Bir HuncaLife temsilcisi ister tek başına, ister ekibiyle 16000  Puana (TLP) ulaştığı takdirde ALTIN TEMSİLCİ ünvanını alıp %24 prim almaya hak kazanır. Ve bir defaya mahsus 500TL ödül vermektedir. (1 HP = 1TL  (KDV Dahil)

HuncaLife, temsilcilerine 2 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 24000TLP şartıyla) KIDEMLİ ALTIN TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 2.500TL ödül vermektedir. Temsilci Safirliğini izleyen ayı da Safir kariyerinde tamamladığı takdirde seviyesini koruduğu müddetçe Renault Clio kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 1600 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

HuncaLife, temsilcilerine 3 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 7000TLP şartıyla) SAFİR LİDER kariyeri ile bir defaya mahsus 3.750TL ödül vermektedir. Temsilci Safirliğini izleyen ayı da Safir kariyerinde tamamladığı takdirde seviyesini koruduğu müddetçe Renault Clio kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 1600 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Zümrüt ve Yakut Temsilci Araba Planı

 

Huncalife, temsilcilerine 6 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 7000 TLP şartıyla) ZÜMRÜT LİDER kariyeri ile bir defaya mahsus 7.500TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe  Renault MEGANE  kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 2200 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Huncalife, temsilcilerine 9 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 7000 tlP şartıyla) YAKUT LİDER kariyeri ile bir defaya mahsus 10.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe Renault MEGANE   kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 2200 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Elmas Temsilci Araba Planı

Huncalife, temsilcilerine 12 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde ELMAS LİDER kariyeri ile bir defaya mahsus 13.500TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe  Mercedes C Serisi ve/veya muadili araç kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 4200 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Huncalife, temsilcilerine 8 ayrı koldan Altın Temsilci ve 4 ayrı koldan Safir Temsilci çıkardığı takdirde YILDIZ LİDER kariyeri ile bir defaya mahsus 20.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe Mercedes C Serisi ve/veya muadili araç kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 4200 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Huncalife, temsilcilerine 4 ayrı koldan Altın Temsilci ve 8 ayrı koldan Safir Temsilci çıkardığı takdirde ÇİFT YILDIZ LİDER kariyeri ile bir defaya mahsus 27.500TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe  BMW 520i ve/veya muadili araç kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 4200 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Huncalife, temsilcilerine 12 ayrı koldan Safir Temsilci çıkardığı takdirde ÜÇ YILDIZ LİDER kariyeri ile bir defaya mahsus 50.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe  BMW 520i ve/veya muadili araç kullanım hakkını elde eder.

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 4200 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Huncalife, temsilcilerine 6 ayrı koldan Altın Temsilci ; 9 ayrı koldan Safir Temsilci ve 3 Zümrüt Temsilci çıkardığı takdirde YAKUT DİREKTÖR kariyeri ile bir defaya mahsus 100.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe  BMW X3 kullanım hakkını elde eder

TEMSİLCİ İSTERSE ARAÇ YERİNE 4200 TL İLAVE PRİM ALABİLİR.

Çalışmak sizden gönlünüze göre arabalar HuncaLife’tan size.

Hiç bir yerde 30000 TL ciro ile 40000 TL değerinde bir otomobilin kullanım hakkını veren bir şirket bulabilir misiniz?

UNUTMAYIN!…

HuncaLife ‘ta Her şey bizim için.

Teşekkürler Hunca Life.
SAĞLIĞINIZA…
MUTLULUĞUNUZA…
GÜZELLİĞİNİZE…